De Surinaamse Voetbal Bond (SVB) maakt zich op voor een spannend nieuw hoofdstuk! Met grote trots kondigen wij de aanvang van de WK-kwalificatiewedstrijden voor vrouwen aan, een unieke kans om ons land te laten schitteren op het wereldtoneel in 2027 in Brazilië. En daarbij horen belangrijke stappen: de aanstelling van onze nieuwe bondscoach, Mark de Vries, en een krachtig trainingskamp vol talent met veelbelovende speelsters uit binnen- en buitenland!
Mark de Vries, een doorgewinterde expert met hart voor het vrouwenvoetbal, brengt zijn passie en ervaring mee om Natio Uma klaar te stomen voor de uitdagingen. Samen met General Manager Brian Tevreden werkt hij keihard aan een team dat Suriname trots zal maken.
Deze week starten de dames vol energie aan een intensief trainingskamp!
De selectie bestaat uit enthousiaste en talentvolle speelsters zoals:
Kimara Alberg (Sparta Rotterdam)
Jennifer Behari (Ter Leede)
Naomi Pique (Standard Liege)
Chante Dompig (AC Milan)
Dailindy Duyvenstein (FC Banik Ostrava)
Ayani Emanuelson (AFC Amsterdam)
Isabelle Hoekstra (RCD Espanol)
Jaira IJdo (Sparta Rotterdam)
Taira Liefden (Sparta Rotterdam)
Rachel van Netten (RKVV DSS)
Rowena Ondaan (XERXESDZB)
Ravalcheny van Ommeren (XERXESDZB)
Estelle Pereira (Sparta Rotterdam)
Katoucha Patra (Wartburgia)
Kay-Lee de Sanders (AC Milan)
Quinty Sabajo (Rangers FC)
Imara Schutte (Madrid CFF)
Anjali Soechit (Forum Sport)
Griffith Vaissaire (XERXESDZB)
Ashleigh Weerden (Crystal Palace FC)
Zoë van Wijngaarden (RKVV DSS)
Tevreden en De Vries zijn volop bezig om nog meer talenten uit het betaalde voetbal toe te voegen, zodat Suriname met een krachtig, enthousiast en ambitieus team aan de start verschijnt!
De SVB gelooft in het potentieel van onze vrouwenvoetballers en is vastberaden om Suriname op de kaart te zetten. Deze kwalificatiewedstrijden vormen een prachtige kans om onze passie, talent en doorzettingsvermogen te laten zien. Suriname komt eraan en wij geloven in het potentieel van vrouwen voetbal.
Voor meer informatie en updates, houd onze kanalen in de gaten. Samen maken we geschiedenis!