Tweedaagse training en offiele launch van het FIFA Football For Schools Progamma

Middels deze nodigen wij u van harte uit om aanwezig te zijn bij de officiële opening van de tweedaagse training voor leraren bewegingsonderwijs, georganiseerd in het kader van de introductie van het FIFA Football for Schools Programma op diverse scholen in ons land.

De training vangt aan op donderdag 20 november 2025 om 08:00 uur en vindt plaats in de zaal van het Owru Cul Sportcomplex. Tijdens deze sessie worden de deelnemende leerkrachten vertrouwd gemaakt met de methodiek en doelstellingen van het programma, dat zich richt op zowel de sportieve als de sociale ontwikkeling van jongeren via voetbal.

Daarnaast stellen wij het bijzonder op prijs indien u ook aanwezig kunt zijn bij de officiële lancering van het project voor het bredere publiek, die zal plaatsvinden op zaterdag 22 november 2025 om 10:00 uur in het Dr. Ir. Franklin Essed Stadion. Voorafgaand hieraan zullen de leerkrachten de tools door hen aangereikt gedurende de workshop in de praktijk uitvoeren met een groot aantal leerlingen.

Wij hopen op uw aanwezigheid en verslaglegging over deze belangrijke stap in de verdere ontwikkeling van sporteducatie in ons land.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Biswajeet Kali via telefoonnummer 8565201 of per e-mail op kalibesc@gmail.com.

Programma FIFA Football for Schools 2025